Poznaj nas bliżej

FUNDACJA TECHYA

Chcemy być partnerem Waszych działań pożytku publicznego

Jesteśmy głównie skoncentrowani na rozwoju i profesjonalizacji działań cyfrowych w trzecim sektorze. Jednakże nasze założenia statutowe sięgają dalej:

Wspomaganie

działalności na rzecz rozwoju gospodarczego, w tym rozwoju małej oraz średniej przedsiębiorczości

Wspieranie

działalności dedykowanej rozwojowi wspólnot i społeczności lokalnych pod kątem cyfrowym

Promowanie

rozwoju nauki, edukacji i wychowania bez wykluczenia cyfrowego oraz z zaciekawieniem do nauki

Działalność

wspomagająca rozwój techniki i innowacyjności oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Dlaczego warto z nami współpracować?

Partnerstwo z Fundacją Techya, specjalizującą się w technologiach informacyjnych, projektowaniu graficznym, edycji multimediów oraz komunikacji może przynieść Państwa organizacji pozarządowej wiele korzyści, zarówno pod względem technologicznym, jak i operacyjnym - może to być kluczem do rozwoju i osiągnięcia większego wpływu w danym obszarze pożytku publicznego.

Profesjonalna obecność online

Współpraca z ekspertami od projektowania stron www pozwoli NGO na stworzenie profesjonalnej i atrakcyjnej strony internetowej, która przyciągnie więcej odwiedzających i darczyńców.

Nowoczesne rozwiązania

Nasz zespół pomoże wprowadzić najnowsze technologie i narzędzia, które pomogą organizacji pozarządowej działać efektywniej i osiągać lepsze wyniki w realizacji swoich misji.

Wzrost wiarygodności

Profesjonalnie zaprojektowane materiały promocyjne, takie jak ulotki, plakaty czy strona internetowa, mogą zwiększyć wiarygodność organizacji pozarządowej w oczach darczyńców i społeczności.

Dostęp do nowych narzędzi

Jesteśmy na bieżąco z ofertami technologicznymi i cyfrowymi. Sprawdzamy, w jaki sposób mogą być one wykorzystywane w działaniach społecznych innych NGO.

Poprawa komunikacji

Profesjonalne narzędzia do komunikacji i współpracy, takie jak systemy zarządzania treścią czy platformy do komunikacji wewnętrznej, mogą znacząco poprawić komunikację wewnątrz organizacji.

Szkolenia i Edukacja

Partnerstwo z nami może również obejmować szkolenia dla personelu NGO i beneficjentów w zakresie korzystania z nowych technologii i oprogramowania, co zwiększa ich kompetencje.

Nasz zespół

Jako specjaliści od współpracy ze sztuczną inteligencją, pozwoliliśmy MidJourney, aby pokazała jak nas widzi nasze oblicza w cyfrowym świecie.

Alan Grinde

PREZES ZARZĄDU

Piotr Kiełb

WOLONTARIUSZ

Agnieszka Oseń

WOLONTARIUSZ

Kornel Cichy

WOLONTARIUSZ

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda proces współpracy?
Zdajemy sobie sprawę, że każda organizacja oraz działanie społeczne są wyjątkowe, dlatego zawsze pochodzimy do nowej współpracy z otwartością. Po wstępnych rozmowach o potrzebach związanych z danym projektem przedstawiamy nasz koncept działań. Następnie po akceptacji go przez Was, zaczynamy wdrażać pierwsze działania. Jeśli zlecenie wymaga pracy kilku osób, dedykowany jest dla Was indywidualny koordynator projektu, który zadba, aby projekt spełnił oczekiwania oraz był zrealizowany terminowo.
Czy działacie wyłącznie na zasadzie odpłatnej działalności statutowej?
Niektóre nasze działania prowadzimy na zasadzie nieodpłatnej działalności statutowej, jak konsultacje, webinary czy warsztaty dla organizacji pozarządowych. W przypadku pozyskania grantów na wsparcie NGO, nasze działania są również nieodpłatne. W innych przypadkach kosztami odpłatnej działalności statutowej są wynagrodzenia dla pracowników wykonujących dane zlecenie.
Jak wyglądają konsultacje z Wami?
Po otrzymaniu od Was zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy, umawiamy spotkanie online, na którym postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i zaproponować skuteczne rozwiązania. Konsultacje są nieodpłatne i niezobowiązujące do dalszej współpracy.
Gdzie zdobywaliście doświadczenie?
Nasz zespół posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zadowowej w agencjach reklamowych i marketingowych. Dodatkowo na bieżaco szkolimy młodą kadrę oraz prowadzimy staże oraz warsztaty.
Jakie preferujecie metody płatności?
Jedyną możliwą metodą płatności jest tradycyjny przelew na konto na podstawie faktury VAT 0%. Nasze konto znajduje się w Nest Banku.
ZAUFAŁY NAM DO TEJ PORY ORGANIZACJE POZARZĄDOWE I PRZEDSTAWICIELE BIZNESU
ZAUFAŁY NAM DO TEJ PORY ORGANIZACJE POZARZĄDOWE I PRZEDSTAWICIELE BIZNESU

Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz, aby Twoja i nasza pasja pomagały realizować działania pożyteczne społecznie, a jednocześnie chcesz zdobyć doświadczenie, razem testować nowe rozwiązania technologiczne? Szukamy właśnie Ciebie!

Czas zacząć nowy projekt?

Zaczynacie nowy projekt? Kontynuujecie działania statutowe? Potrzebujecie nowego logo, strony www, a może otworzyć sklep lub zmontować nagrania video lub oczyścić ścieżki audio? Odpowiedmy na Wasze potrzeby.
Profesjonalne konsultacje technologiczne i rozwiązania informatyczne dla NGO. Strony Wordpress, projektowanie graficzne, multimedia, edycja video, nagrania podcastów, audio mastering
POLITYKA PRYWATNOŚCI